VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
ÚVODNÍ USTANOVENÍ
Tyto všeobecné obchodní podmínky upravují podmínky realizace dodávek zboží firmou SHOCart, spol.s r.o., Zádveřice 48, 76312 Vizovice, IČ: 40942040, DIČ: CZ40942040, dále označované jako prodávající.
PŘEDMĚT PLNĚNÍ
Předmětem plnění těchto všeobecných obchodních podmínek je přijímání objednávek pomocí internetu a realizace dodávek zboží závazně objednaných kupujícím.
REGISTRACE
Registrace je nepovinná, pokud se však zaregistrujete, budete zařazeni do naší databáze. Registrovaní zákazníci mají od druhého nákupu automaticky vyšší slevu než neregistrovaní (v současnosti je standardní sleva e-shopu 10%, registrovaní zákazníci mají slevu 20%).
ZPŮSOB OBJEDNÁVEK INTERNETEM
Po výběru zboží, vyplnění kontaktních údajů (pokud nejste registrováni) a odeslání objednávky se Vaše elektronická objednávka se stává oboustranně závaznou v okamžiku, kdy rovněž elektronicky (prostřednictvím Internetu) potvrdíme její přijetí a to na e-mailovou adresu, uvedenou v objednávce. Toto zboží Vám bude dodáno dle dále uvedených dodacích podmínek.
DODACÍ PODMÍNKY
Standardně odesíláme zboží do 3 pracovních dnů od odeslání objednávky (v případě platby kartou či převodem od přijetí platby). Pokud se zásilka vrátí jako nevyzvednutá, zákazník bude informován a dotázán na opětovné zaslání. V případě, že bude požadovat druhé zaslání objednaného zboží, bude mu vyfakturována dvojnásobná výše poštovného.
DOPRAVNÉ A BALNÉ
pro koncové zákazníky z České republiky:
Celková výška
objednávky včetně DPH
dobírka plat. karta
Od Do
0 Kč 199 Kč 100 Kč 50 Kč
200 Kč 499 Kč 100 Kč 75 Kč
500 Kč 999 Kč 100 Kč 75 Kč
1.000 Kč 1.999 Kč 100 Kč 75 Kč
2.000 Kč - - 100 Kč 75 Kč
ZPŮSOB ODBĚRU ZBOŽÍ
  • PPLZásilkovou službou - zboží Vám bude zasláno prostřednictvím zásilkové služby PPL na adresu, kterou jste uvedli v kontaktních údajích při registraci, pro snazší doručení zásilky je nutné v objednávce vyplnit kontaktní telefon.
ZPŮSOBY PLATBY
  • Platba dobírkouPlatba dobírkou - platíte hotově při dodání zboží
  • Platba kartouPlatba platební kartou - akceptujeme mezinárodní embosované platební karty VISA a MasterCard. Systém postavený na 3-D Secure dokáže podle čísla karty zjistit, zda je zaregistrována pro bezpečné platby a podle toho spustit proces autorizace přes banku anebo provést transakci bez ověření. Veškerý přenos dat je šifrován. Více o bezpečnostním systému obou asociací (Verified by VISA a SecureCode) najdete např. v článku (Ne)bezpečné platby na internetu (zdroj: Neviditelný pes).
REKLAMACE DODÁVKY
Plně odpovídáme za výrobní vady a případné škody vzniklé při dodání zboží. Odběratel je povinen bezprostředně po převzetí zakázky zkontrolovat její obsah, zda je v souladu s přiloženým dodacím listem či položkovou fakturou. V případě nesouladu může tuto zásilku odmítnout. V případě, že reklamace dodávky nebude učiněna nejpozději do 7. pracovního dne, považuje se za odsouhlasenou. Reklamace bude poté vyřízena nejpozději do 7 pracovních dnů. V případě nepřevzetí zásilky musí být vrácen i daňový doklad.