hledej

 Sponzorujeme

Mapy pro pořadatele sportovních akcí

Kartografické nakladatelství SHOCart poskytuje digitální mapové podklady pořadatelům sportovních akcí (např. MTB maratony, silniční cyklistické nebo běžecké maratony atd.), kteří mají zájem vybavit své propozice či webové stránky kvalitní mapou závodu bez toho, aby ji museli získávat nelegálně a porušovali tak autorský zákon.

Součástí dodávky je zakreslení trasy závodu s dalšími piktogramy (start, občerstvovací stanice, vrcholové prémie atd.). Mapy jsou dodávány v tiskové kvalitě ve formátu EPS, odkud lze mapy exportovat do libovolných velikostí a formátů (GIF, JPG). Výjimku netvoří ani velké plakáty, umístěné např. v centrech závodu.

Z partnerských závodů namátkou vybíráme: seriály MTB závodů Kolo pro život, Galaxy Série, Cyklomaraton Tour, slovenská Cyklomaratón-ska Séria, MTB maratony Král Šumavy, Šela maraton, TransBrdy, Drásal a mnohé další.

Dodání mapových výřezů je podmíněno odpovídajícím marketingovým plněním ze strany partnerského závodu, stanoveným v písemné smlouvě o spolupráci.

V případě, že máte zájem o tuto službu, kontaktujte nás.

Ukázka mapy Král Šumavy (MTB)

Ukázka panoramatické mapy závodu (zakázka zpracována firmou Kartografie HP s využitím našich dat)

Ukázka panoramatické mapy závodu

^ nahoru